poniedziałek, 14 grudnia 2015

Ale się działo!!....

To był niezwykle pracowity tydzień a nawet dwa.. Dom Otwarty jak chyba jeszcze nigdy..
Miniony weekend był podsumowaniem tego wszystkiego. W sobotę do magazynu Szlachetnej Paczki trafiły "prezenty" dla rodzin,  a w niedzielę odbył się kiermasz świąteczny, podczas którego trwała nasza loteria... bez Was nie mogłaby się odbyć :)

Zbieranie rzeczy do Paczki trwało właściwie trzy tygodnie, codziennie pojawiało się coraz więcej toreb z najpotrzebniejszymi produktami.
Jesteście niesamowici, bo dostałyśmy tyyyle rzeczy, że udało nam się obdarować więcej osób niż planowałyśmy :) Dodatkowe paczki pojechały do Domu Dziecka w Równem i jeszcze czeka przesyłka do Domu Samotnej Matki.
Powtórzę to jeszcze raz jesteście MEGA!!!!!!
Dużo rzeczy oznacza dużo pakowania, ale na szczęście mieliśmy dzielnych wolontariuszy, którzy dali radę i mam tu na myśli szczególnie tych najmłodszych, którzy musieli się wykazać ogromem cierpliwości podczas zamieszek z pakowania kartonów. I tu ukłon w stronę Ali, Helenki, Kubusia i Zosi - dzięki jesteście wielcy !!!A to tylko mała część tego co zostało wywiezione w sobotę..


Ten dyplom jest dla Was wszystkich, którzy włączyli się w naszą przedświąteczną pomoc :) 
Było jeszcze jedno spore przedsięwzięcie, którego się podjęłyśmy.. 
Organizacja kiermaszu świątecznego na, którym organizowałyśmy loterię, dochód z niej przeznaczymy na dalsze działania czyli im.in. wkłady własne do projektów.
Praca nad fantami na loterie trwała też od dłuższego czasu.. i w fundacji i w domach tworzyliśmy, piekliśmy i przygotowywaliśmy cudeńka do wygrania.

Dzięki Waszemu wsparciu udało się stworzyć baardzo dużo pięknych i pysznych rzeczy na niedzielę
i choć popołudniu sytuacja nie wyglądała optymistycznie, bo o ile udało się opanować sytuacje paczek dla rodzin, to trzeba było przygotować jeszcze fundację na niedzielny kiermasz...


Na szczęście do 19:00 udało się uwinąć ;) i w niedzielny poranek byłyśmy zwarte i gotowe na przyjęcie wystawców i kupujących :)
A w godzinach 11 -16 wyglądało to już tak :)


 


Mimo paskudnej pogody atmosfera była iście przedświąteczna.

:) :) :) :) :)

Jeżeli nie daliście rady być wczoraj, a macie ochotę nabyć drogą kupna coś z naszych ozdób, słodkości, kartek świątecznych itd.. zapraszamy do Fundacji wyprzedajmy te cuda już bez loterii :)Zapraszamy i dziękujemy jeszcze raz za każde wsparcie !!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz