Okazuje się, że nie jest to takie łatwe - z jakiegoś powodu my mamy z większą łatwością wydajemy pieniądze na rodzinę, na dom, na dzieci. Czas, którego nie mamy w nadmiarze, chętniej przeznaczamy na rozrywki czy edukację dzieci mimo, że same miałybyśmy ochotę zrobić też coś przyjemnego, użytecznego lub rozwijającego dla siebie. Ale tu pojawia się myśl - my na prawdę rzadko myślimy o sobie. Jakie są tego powody? Jakie są inne możliwości? Co NAS motywuje? Co NAS cieszy?
O tych aspektach rozmawiamy na zajęciach "Mam potrzeby"
Zapraszamy na kolejne spotkanie w dniu 28 listopada wszystkie te mamy, które poszukują czasu i przestrzeni dla siebie. Będziemy mówić właśnie o tym, że my mamy mamy potrzeby :)
Celem spotkania jest wytworzenie w uczestniczkach kompetencji (wiedza, umiejętność, postawa) mających na celu poprawę jakości ich funkcjonowania zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym poprzez zdobycie wiedzy, która przełoży się na konkretne umiejętności oraz postawę, charakteryzującą się poczuciem własnej wartości i poczuciem wpływu na rzeczywistość.
W zależności od dalszego zainteresowania uczestniczek, to spotkanie może być początkiem większego cyklu, w ramach którego powstałaby grupa rozwojowo-edukacyjna, prowadzona w nawiązaniu do założeń teorii Gestalt.
Ale to już wszystko omówimy na spotkaniu w grupie zainteresowanych pań :)
zapisy i pytania: marcin.chydzinski@gmail.co
tel. 0535113616
Zajęcia poprowadzi Marcin Chydziński – pedagog, coach. Absolwent wydziału pedagogicznego na UW (specjalizacja - projektowanie edukacyjne) oraz Policealnego Studium Public Relations & Doradztwa Personalnego w Warszawie. W ramach Akademii TROP ukończył XIII edycję Szkoły Coachów, szkołę Liderów Sieci oraz kurs "Moderator zmiany w organizacji biznesowej". Przez 7 lat pracował w Centrum Nauki Kopernik, gdzie stworzył m.in. scenariusz fabularyzowanej galerii „Strefa Światła”. Od 2009 zajmował tam stanowisko trenera wewnętrznego. Opracował i wprowadził jeden z najlepszych w Europie systemów tworzenia i prowadzenia pokazów naukowych (pokaz przedstawiany w ramach projektu wygrał nagrodę PAP w 2008 r). Wykładowca w Akademii Umiejętności Trenerskich w Zielonej Górze. W 2013/14 pracował w jednej z pierwszych w Polsce szkół demokratycznych. Odpowiadał tam za pracę z dziećmi i z rodzicami. Prowadzi indywidualne coachingi i warsztaty, pracuje z rodzicami i młodzieżą. Głównymi obszarami są autoprezentacja, komunikacja, wykorzystanie własnego potencjału, praca z przeszkodami życiowymi.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz